tomastvrdy.cz

SLUŽBY

Foto & video sluŽby

Zaměřuji se převážně na outdoor, ale nabízím své služby i v jiných segmentech.

Chcete nafotit Váš produkt v jeho přirozeném prostředí? Potřebuje produktové video na Vaše sociální sítě? Hledáte kameramana, který Vám natočí svatbu? Rádi byste se naučili základy práce s fotoaparátem a kamerou? Hledáte fotoobraz, který zkrášlí Vaši domácnost? Máte vlastní fotky z dovolené a chcete je profesionálně upravit?

Pokud je odpověď na některou z otázek ANO, tak jste na správném místě!

Produktové foto / video

Jsem outdoor nadšenec a s chutí pro vás nafotím váš produkt v jeho přirozeném prostředí a pokud fotky nestačí, tak natočím krátké produktové video, které zachytí pravý charakter vašeho produktu.

Zaujalo vás co dělám? Tak neváhejte a kontaktujte mě! Rád s Vámi proberu detaily!

heart, wedding, marriage-529607.jpg
Svatební foto / video

Hledáte fotografa nebo kameramana, který zachytí to nejlepší z vaší svatby? Jste tady správně! S radostí zdokumentuji váš velký den tak, že se za ním budete moci kdykoli ohlédnout a připomenout si váš den plný lásky.

Nabízím své služby od 15 000 Kč. Záměrně zde nevypisuji co všechno dostanete, protože každá svatba je velmi individuální a každý pár má trochu jiné představy. Proto neváhejte a kontaktujte mě, rád si s vámi domluvím osobní schůzku nebo video hovor.

Soukromá lekce

Pořídili jste si fotoaparát a nevíte jak ho správně nastavit, aby vaše fotky vypadaly podle vašich představ nebo už nějakou dobu fotíte, ale chtěli byste svou práci s kamerou posunout o level výš? Jste na správném místě! Neváhejte a kontaktujte mě, rád se vám budu věnovat.

Úprava vašich fotek

Máte vlastní fotky třeba z dovolené nebo firemní akce a chtěli byste, aby opravdu zaujmuli? Rád vám poskytnu mé editační know-how a fotografie upravím profesionálním způsobem. Kontaktujte mě, rád s vámi proberu detaily.